Hakkımızda

Hakkımızda

Protez ortez uygulamaları, yapım aşaması, rehabilitasyonu ve kullanımı süresince; hekim, fizyoterapist ve protez ortez teknikeri tarafından sürekli takibi ve kontrolü zorunlu olan ürünlerdir.
 
Bu zorunluluk doğrultusunda, mevcut bir atölyenin eksikliğini hissettiğimiz Kocaeli ve çevre illere hizmet vermek üzere 2003 yılında MARMARA ORTOPEDİ LTD. ŞTİ. adı ile çalışmalarına başlayan firmamız, 2008 yılında isim tadilati yaparak İZMİT ORTOPEDİ LTD. ŞTİ. adı ile çalışmalarına hız vererek devam etmektedir. Iyi hizmeti ilke edinmiş olan firmamız; kalitesini ispatlamış markalardan IZOR, ERÜS, ALTEX, AIR CAST, MEYRA, MEDI, SEGRETA, REGAL ve OTTO BOCK firmasının bayiliğini Kocaeli ve çevresine taşımıştır.
 
İZMİT ORTOPEDİ LTD. ŞTİ. olarak amacimiz, ortopedik özürlülere daha iyi hizmet verebilmek, başkalarına muhtaç olmadan yaşamlarını sürdürebilmelerine yardımcı olabilmektir. Bu amacı gerçeklestirebilmek için ilgili fuar, kurs ve konferanslarla Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, akademik bir yaklaşımla sürekli kendini geliştiren, konusunda uzman kadrosuyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Mesaj Gönderin Hemen Ara